Névnap

Ma 2018. április 21., szombat, Konrád és Zelmira napja van. Holnap Csilla és Noémi napja lesz.

Eseménynaptár

A naptárban fehér keretben szereplő napok jelölik az eseményeket
április
H K Sz Cs P Sz V
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Hírlevél

Oldal ajánlás

Újpest Kártya

Újpest Kártya

Ismerje meg!

Széll Kálmán Terv: intézkedések az államadósság csökkentésére

Ki olvas minket?

Oldalainkat 20 vendég böngészi
Együtt Újpestért Összefogás Nyomtatás E-mail
2010. július 09.

Az Újpestért Egyesület és a Fidesz Újpesti Szervezete megállapodott abban, hogy városrészünk jövője és fejlődése érdekében együtt indulnak a 2010. évi önkormányzati választásokon.


Az összefogás célja, hogy az elmúlt húsz év eredményeit megőrizve, és azokra építve új lendületet adjunk Újpest fejlődésének.


Az áprilisi választások új korszakot nyitottak az ország életében.


Ugyanakkor az őszi helyi önkormányzati választások új korszakot nyithatnak egész Budapest életében is. Újpestnek is ki kell használnia a lehetőséget arra, hogy az új korszaknak városunk is nyertese legyen és ezáltal az itt élők életkörülményei is érezhetően javuljanak.Összefogásunk arra kér felhatalmazást az újpestiektől, hogy az együttműködés szellemében sikeressé és erőssé tegyük Újpestet, városunk a céljaikat megvalósítani tudó, szabad polgárok közössége lehessen. Erre kötelez minket Újpest elmúlt több mint száz évének történelme, és erre kötelez minket az eddig megkapott bizalom is.Az együttműködés nem csupán a választásokig szól. A Fidesz és az Újpestért Egyesület a választásokat követően Újpest fejlesztését közösen kidolgozott program mentén, szövetségben kívánja megvalósítani.
Szövetségünk nyitott és sorai közé vár minden újpestit, aki tenni akar városunkért.


A megállapodás részeként a polgármester személyét a Fidesz nevezi meg, az egyéni önkormányzati választókörzetekben a két szervezet közösen állít képviselőjelölteket.


Kató Balázs
elnök
Újpestért Egyesület

Bartók Béla
elnök
Fidesz Újpesti Szervezete


 

Hozzászólások  

 
0 #2 Apróka 2010-08-05 13:47
Nagyon örülök, hogy a Fidesz, és az Újpestért Egyesület Wintermantel Zsolt személyében közös jelöltet indít.
Viszont mélységesen felháborít, hogy TRIPPON úr lila-fehérben próbál tündökölni Újpesten, pedig még a Megyeri út környékét is nehezen találná meg békeidőben. Hiába adott pártja felmentést, hogy eltekint a szegfű használatától, az Újpesti Napló főbérlőjéről mindenki tudja, hogy vörös. Változnak az idők Újpesten, de változnak az emberek is.
 
 
0 #1 Bíró Sándor 2010-07-29 14:36
Nagyon örömteli az együttműködés és a közös jelölt választás. Az előző választásokon problémát okozott, jogy az Újpest jelöltje, vagy a Fidesz jelöltje lesz a polgármester.